Jdi na obsah Jdi na menu
 


HOŘKOSLADKÉ NOVINKY...

3. 10. 2011

Začnu od toho příjemnějšího...panička konečně "dostudovala" a naše Angi si může hrdě říkat EKOPES (jak ji nazvala jedna kolegyně). Díky vstřícnosti koordinátorů studia a majitelů ubytovacích zařízení se mnou absolvovala většinu studijních pobytů. Takže jsme se podívali do Zelené Lhoty, Lišova a Vidžína. Tam to bylo nejlepší - všem pejskařům doporučuji penzion U Jakuba, majitelé jsou nadšení pejskaři!

Pravda - většinu přednášek prospala pod stolem, občas nás rušila hlasitým pochrupáváním, ale nikdo se na ni proto nezlobil...V době přestávek na jídlo okukovala, kdo bude ten nejslabší a neodolá jejímu pohledu. Našlo by se mnoho ochotných lidiček,ale bohužel - panička to (skoro) vždycky překazila. Vítaným zpestřením pro nás obě byly exkurze a spánek a oběd v budějovické biorestauraci. V dubnu příštího roku se ještě pojedeme "doškolit" a to si zase užijeme jízdu rychlíkem.

A ty naše hořkosti? Holčička si řekla "jaký pán - takový pes" a tak si v loveckém nadšení zrušila koleno (panička to dobře zná). Dneska jsme absolvovali rentgen (je prima vědět, že má luxusní kyčle, vše OK, ani náznak artrózy), příští týden jde beruška na operaci. Pak nám to zase bude běhat a panička si pocvičí bicepsy, až bude mazlíčka doživotně nosit po schodech. Snad to nedopadne jako tehdy, když jsem ji nosila jako malé štěně, špatně došlápla a při pádu zachraňujíc štěňátko jsem skončila s nohou v gypsu.

Jóóó jsme mi to ale šikulky...tak nám držte pěsti...